Workshops/Töötoad

EU funded ERA Chair project 5GSOLAR offers a one of a kind opportunity to participate in workshops to build personal solar panel (in Estonian)/EL rahastatud ERA Chair projekt 5GSOLAR pakub ainulaadset võimalust osaleda töötubades, et valmistada personaalne päikesepaneel

Oma isikliku päikesepaneeli valmistamise töötuba

4 nädalat kestvas töötoas valmistab iga osaleja omale isikliku päikesepaneeli, millega saab laadida erinevaid seadmeid (telefon, akupank, nutikell jm). Töötoa korraldajate poolt on olemas kõik vajalikud materjalid, et kohapeal valmiks lõpp-produkt. Päikesepatarei testimiseks võtke viimasesse töötuppa kaasa ese, mida soovite paneeli abil laadida (esemete arv ei ole piiratud).

Töötuba on mõeldud gümnaasiumitaseme õppuritele ning ühes töötoas saab osaleda kuni 6 inimest. Töötuba toimub nelja järjestikkuse nädala jooksul reedeti.
Töötuba juhendab kogenud õppejõud Arvo Mere ja assisteerib kas doktorant-nooremteadur Robert Krautmann või teadur Merike Kriisa.

Registreeru järgmistesse päikesepaneeli valmistamise töötubadesse, klõpsates sobilikul kuupäeval:

(PS! Kui soovite ühele üritusele tulla mitmekesi, siis palun registreerige iga inimene eraldi)

[ameliaevents type=list]

Juhul, kui soovitud töötoa kõik kohad on hõivatud, on teil võimalus lisada end ootejärjekorda.

Selleks saatke palun email aadressile project5GSOLAR[at]gmail.com, lisades millisest töötoast soovite osa võtta ning oma kontaktinfo.

Seega, kui keegi loobub osalemast, saadame teile info, et teil on tekkinud võimalus soovitud töötoas osaleda. Sellele ootame vastust hiljemalt kolme tööpäeva jooksul kui pole teisiti mainitud, vastasel juhul läheb vakantse koha pakkumine järgmisele ootenimekirjas olevale huvilisele.

booking workshops registreerimine töötubadesse TalTech LabChemTech 5GSOLAR päikesepaneel ehita ise roheline energia

workshops

5GSOLAR võib muuta töötubade algusaegu. Osalejaid teavitatakse muudetud aegadest.